סינרגיה לעסקים

מטרתה של סינרגיה בתחום העסקי היא לטפח עסקים קטנים מקומיים ולחבר בין שאיפות קהילתיות, חינוכיות אישיות ועסקיות. מודל הגשמת חלומות מסייע לבעלי ובעלות עסקים קטנים להבין את הייחודיות ואת החלום שלהם ולגלות יחד את החיבורים האפשריים בין העסק לבין הקהילה, החינוך והעסקים האחרים בסביבתם. סינרגיה פועלת בשתי צורות בתחום העסקי:
הראשונה היא כשירות לרשויות מקומיות, עמותות וקרנות.
השנייה היא שירות ישיר לבעלי ובעלות עסקים המעוניינים להיעזר בסינרגיה. לסינרגיה שלוש הצעות בתחום העסקי:

להעז לחלום לבעלי עסקים

שישה עד עשרה מפגשים עם אפשרות להמשך, שמטרתם לחבר בין השאיפה שלך למציאות חייך באמצעות כלים לחשיבה יצירתית, פתרון בעיות, התמודדות עם שינוי ואיתור שותפים והזדמנויות בקהילה ובסביבה. הליווי אינו ליווי פיננסי או עסקי אלא תהליך מארגן, מדייק, מעלה תובנות ומעניק ביטחון.

חיבור העסק והקהילה

סדרה של שלושה עד עשרה מפגשים עם אפשרות להמשך, שמטרתם לסייע לך לחבור אל הגורמים הקהילתיים בסביבתך ואל התושבים עצמם כדי להשפיע לטובה על העולם ועל עצמך. התהליך מתאים לעסק יחיד אך מהווה גם הזדמנות לשתף פעולה עם העסקים האחרים בסביבתך

חיבור בין עסקים

איך המסעדה יכולה להועיל למוכר האפניים? כיצד המכולת תשגשג בעזרת עורך הדין בקומה שמעל? בארבעה עד שישה מפגשים, נחקור את האינטרסים, התנאים והשאיפות המחברים כבר היום בין העסק שלך לעסקים נוספים באזורך ונבדוק כיצד נוכל לממש את הפוטנציאל העסקי הטמון בחיבור.